KWARTIERSTAAT "kinderen van Engbert Strating en Trijntje Kooistra"


  Vorige pagina  Volgende 


oudovergrootouders: nr. 128 t/m 255


128 Jacob Hindriks Strating, timmerman,  trouwt
129 Fenje Jacobs
   
130. Gerrit Geuchies, landbouwer, trouwt
131. Mattje Alberts  
   
132. Pieter Ates trouwt
133. Gertruid Ennes
   
136. Jan Reuwerts trouwt
137. Korneliske Emes
     
158. Samuel Derkx trouwt
159. Eenje Waalkes
     
168. Johann Jürgen Beins trouwt
169. Margaretha Elsabein Flottmann
     
170. Hendrik Lippman, bij huwelijk afkomstig van Dalerveen, ondertrouw Dalen 23-11-1755, trouwt Emmen 04-01-1756
171. Fennegien Stratinge
     
172. Jan Strijks, landbouwer hoeve Harminge te Noord-Sleen, geboren na 1690, overleden Sleen 25-06-1748, trouwt na 1718
173. Roelofje Peulinge, geboren voor 1700, overleden Sleen 19-04-1750
     
174. Roelof Willems, bij huwelijk afkomstig van Zweelo, overleden Wezup en begraven Zweeloo 28-09-1748, trouwt Zweeloo 05-04-1742
175. Hendrikje Luigjes, bij huwelijk afkomstig van Wezup, geboren Meppen en gedoopt Zweeloo 26-05-1716
     
176. Harm Jans trouwt
177. Aaltjen Harms
     
178. Berent Steffens, geboren Smilde en gedoopt Diever 06-06-1706, trouwt
179. Grietjen Hendriks
     
180. Harmen Lukas trouwt
181. Emeltjen Aalders
     
192. Cornelis Rijkeles trouwt
193. Anje Arijs
     
194. Reinder Derks trouwt
195. Sijbge Jacobs
     
204. Heere Eesges, gedoopt Grootegast 30-01-1701, overleden Lutjegast 20-01-1772, ondertrouw Gerkesklooster 28-04-1743 en trouwt
205. Aaltje Jans, bij huwelijk afkomstig uit Doezum
     
206. Siemen Sappes trouwt
207. Ymkje Reinders
     
208. Roelf Meertens, gedoopt Midwolde 22-08-1706, trouwt Midwolde en Leek 30-12-1731
209. Sijdtje Reidtses
     
210. Hermannus Bijmhold, gedoopt Groningen 09-08-1693, trouwt Eelde 29-05-1761
211. Roelofje Willems
     
216. Geert Bouwes trouwt Roderwolde 03-05-1744
217. Hinderkien Pieters, bij huwelijk afkomstig van Foxwolde
     
218. Okke Geerts, geboren Nieuweschans en gedoopt aldaar 14-10-1714, trouwt Eelde 20-04-1746
219. Roelfien Jans Bekkering
     
220. Albert Eytes Oosterhof(f), landbouwer/bakker/herbergier, geboren Matsloot 07-1724 en gedoopt Roderwolde 23-07-1724, overleden Roderwolde 1799, trouwt Roderwolde 20-04-1744
221. Annigjen Sickens, geboren Leutingewolde 03-1720 en gedoopt Roden 20-03-1720, overleden Roderwolde 1808
   
222. Derk Datema, landbouwer te Sandebuur, gedoopt Roderwolde 17-03-1726, trouwt
223. Roelfjen Sickens
   
224. Harm Gerrits, gedoopt Woltersum 13-01-1732, trouwt Woltersum 13-04-1760
225. Jantjen Aaldriks, gedoopt Woltersum 05-12-1735 te Woltersum
   
226. Hindrik Claassens trouwt
227. Trijntje Clasen
   
228. Gerrit Jans Tooi trouwt 
229. Geertje Roelfs
   
236. Geert Harkes, landbouwer, trouwt
237. Aaltje Lammerts
   
240. Jacob Geerts trouwt
241. Eitjen Pieters
     
248. Jelte Willems trouwt
249. Abeltje Luurts
   
250. Klaas Gerrits Reitsema, landbouwer, gedoopt Niekerk 26-12-1735, overleden Oldekerk 02-03-1814, trouwt Niekerk 22-01-1769
251. Auktje Bennes, gedoopt Tolbert 25-05-1749, overleden Oldekerk 27-09-1832
   
252. Eppe Jans trouwt
253. Jantje Hendriks
     
254. Garmt Aljes Knollema ook genaamd Knol, arbeider, gedoopt Uithuizermeeden 26-09-1734, overleden Scharmer 20-06-1821 trouwt
255. Geeske Berents Rinkema, geboren Grootegast ca. 1743, overleden Harkstede 19-03-1825
   

  Vorige pagina  Volgende 


GenWar2002

disclaimer