Terug  naar  Hoofdblad

Indeling en uitslagen competitie  

Najaar 2016  (bijgewerkt t/m 7 oktober 2016).

 

                                                                                                                                                                                                              

 

Groep  1

ALTB 1

Groep 2

Beekhuizen 1

 

de Helster 1

 

de Helster 2

 

de Hoge Wick 1

 

de Hoge Wick 2

 

de Hoogkamp 1

 

Doornenburg

 

de Oorsprong

 

Groene Kamer 1

 

Gelenberg

 

Lindenholt

 

Presikhaaf 1

 

Ooij

 

Vormer 1

 

 Presikhaaf 2

 

    

Datum

 

 

 

Uitslag

 

Datum

 

 

 

Uitslag

19 aug

de Helster 1

-

de Hoge Wick 1

6-2

 

19 aug

Beekhuizen 1

-

de Hoge Wick 2

5-3

 

de Hoogkamp 1

-

Gelenberg

8-0

 

 

Lindenholt

-

de Helster 2

2-6

 

Presikhaaf 1

-

Vormer 1

3-5

 

 

Presikhaaf 2

-

Groene Kamer 1

7-1

 

de Oorsprong

-

ALTB 1

8-0

 

 

Ooij

-

Doornenburg

2-6

26 aug

de Hoge Wick 1

-

Presikhaaf 1

2-6

 

26 aug

de Hoge Wick 2

-

Presikhaaf 2

2-6

 

Vormer 1

-

de Helster 1

4-4

 

 

de Helster 2

-

Beekhuizen 1

5-3

 

Gelenberg

-

de Oorsprong

0-8

 

 

Groene Kamer 1

-

Ooij

5-3

 

ALTB 1

-

de Hoogkamp 1

1-7

 

 

Lindenholt

-

Doornenburg

1-7

2 sept

Gelenberg

-

de Hoge Wick 1

4-4

 

2 sept

Groene Kamer 1

-

de Hoge Wick 2

3-5

 

de Oorsprong

-

Vormer 1

3-5

 

 

Doornenburg

-

de Helster 2

4-4

 

de Helster 1

-

de Hoogkamp 1

6-2

 

 

Ooij

-

Lindenholt

2-6

 

Presikhaaf 1

-

ALTB 1

2-6

 

 

Presikhaaf 2

-

Beekhuizen 1

6-2

9 sept

ALTB 1

-

Gelenberg

6-2

 

9 sept

de Helster 2

-

Groene Kamer 1

8-0

 

de Hoge Wick 1

-

Vormer 1

4-4

 

 

Lindenholt

-

Presikhaaf 2

4-4

 

de Oorsprong

-

de Helster 1

3-5

 

 

Beekhuizen 1

-

Doornenburg

3-5

 

de Hoogkamp 1

-

Presikhaaf 1

6-2

 

 

de Hoge Wick 2

-

Ooij

7-1

16 sept

de Oorsprong

-

de Hoge Wick 1

 8-0

 

16 sept

de Helster 2

-

de Hoge Wick 2

7-1

 

ALTB 1

-

de Helster 1

3-5

 

 

Beekhuizen 1

-

Lindenholt

2-6

 

Presikhaaf 1

-

Gelenberg

4-4

 

 

Doornenburg

-

Groene Kamer 1

8-0

 

Vormer 1

-

de Hoogkamp 1

2-6

 

 

Presikhaaf 2

-

Ooij

7-1

23 sept

de Hoge Wick 1

-

ALTB 1

0-8

 

23 sept

de Hoge Wick 2

-

Lindenholt

1-7

 

de Hoogkamp 1

-

de Oorsprong

3-5

 

 

Ooij

-

de Helster 2

2-6

 

Vormer 1

-

Gelenberg

7-1

 

 

Beekhuizen 1

-

Groene Kamer 1

3-5

 

de Helster 1

-

Presikhaaf 1

3-5

 

 

Doornenburg

-

Presikhaaf 2

6-2

30 sept

de Hoogkamp 1

-

de Hoge Wick 1

7-1

 

30 sept

Doornenburg

-

de Hoge Wick 2

6-2

 

Gelenberg

-

de Helster 1

0-8

 

 

Groene Kamer 1

-

Lindenholt

5-3

 

Presikhaaf 1

-

de Oorsprong

4-4

 

 

Ooij

-

Beekhuizen 1

4-4

 

Vormer 1

-

ALTB 1

3-5

 

 

Presikhaaf 2

-

de Helster 2

5-3

                                                                                                                                                                                                            

 

 

                                                                                                                                                                                                                  

 

 

Groep 3

Haanenbergh

Groep 4

de Helster 3

 

de Hoogkamp 2

 

Heumen 1

 

Huissen 1

 

Malburgen 1

 

Vormer 2

 

Presikhaaf 3

 

 

Datum

 

 

 

Uitslag

 

Datum

 

 

 

Uitslag

26 aug

Vormer 2

-

de Hoogkamp 2

2-6

 

26 aug

Presikhaaf 3

-

Heumen 1

2-6

 

Haanenbergh

-

Huissen 1

3-5

 

 

Malburgen 1

-

de Helster 3

4-4

2 sept

Huissen 1

-

de Hoogkamp 2

6-2

 

2 sept

Heumen 1

-

de Helster 3

8-0

 

Haanenbergh

-

Vormer 2

5-3

 

 

Malburgen 1

-

Presikhaaf 3

8-0

9 sept

de Hoogkamp 2

-

Haanenbergh

2-6

 

9 sept

Heumen 1

-

Malburgen 1

7-1

 

Vormer 2

-

Huissen 1

5-3

 

 

Presikhaaf 3

-

de Helster 3

5-3

16 sept

de Hoogkamp 2

-

Vormer 2

4-4

 

16 sept

Heumen 1

-

Presikhaaf 3

7-1

 

Huissen 1

-

Haanenbergh

6-2

 

 

de Helster 3

-

Malburgen 1

1-7

23 sept

de Hoogkamp 2

-

Huissen 1

3-5

 

23 sept

de Helster 3

-

Heumen 1

3-5

 

Vormer 2

-

Haanenbergh

4-4

 

 

Presikhaaf 3

-

Malburgen 1

4-4

30 sept

Haanenbergh

-

de Hoogkamp 2

5-3

 

30 sept

Malburgen 1

-

Heumen 1

1-7

 

Huissen 1

-

Vormer 2

3-5

 

 

de Helster 3

-

Presikhaaf 3

2-6

                                                                                                                                                                 

                                                                                                      

                                                           

 

Groep 5

Beekhuizen 2

Groep 6

Groene Kamer 2

 

Bent Sports

 

Malburgen 3

 

Elden 1

 

Presikhaaf 4

 

Malburgen 2

 

Schaarsbergen 1

 

Datum

 

 

 

Uitslag

 

Datum

 

 

 

Uitslag

26 aug

Elden 1

-

Malburgen 2

4-4

 

26 aug

Schaarsbergen 1

-

Groene Kamer 2

4-4

 

Beekhuizen 2

-

Bent Sports

4-4

 

 

Presikhaaf 4

-

Malburgen 3

3-5

2 sept

Bent Sports

-

Malburgen 2

5-3

 

2 sept

Malburgen 3

-

Schaarsbergen 1

7-1

 

Elden 1

-

Beekhuizen 2

7-1

 

 

Groene Kamer 2

-

Presikhaaf 4

4-4

9 sept

Malburgen 2

-

Beekhuizen 2

6-2

 

9 sept

Presikhaaf 4

-

Schaarsbergen 1

4-4

 

Bent Sports

-

Elden 1

6-2

 

 

Groene Kamer 2

-

Malburgen 3

5-3

16 sept

Malburgen 2

-

Elden 1

6-2

 

16 sept

Groene Kamer 2

-

Schaarsbergen 1

3-5

 

Bent Sports

-

Beekhuizen 2

3-5

 

 

Malburgen 3

-

Presikhaaf 4

5-3

23 sept

Malburgen 2

-

Bent Sports

3-5

 

23 sept

Schaarsbergen 1

-

Malburgen 3

4-4

 

Beekhuizen 2

-

Elden 1

5-3

 

 

Presikhaaf 4

-

Groene Kamer 2

4-4

30 sept

Beekhuizen 2

-

Malburgen 2

7-1

 

30 sept

Schaarsbergen 1

-

Presikhaaf 4

6-2

 

Elden 1

-

Bent Sports

1-7

 

 

Malburgen 3

-

Groene Kamer 2

4-4

 

Groep 7

ALTB 2

Groep 8

de Hoge Wick 3

 

de Laak

 

de Hoogkamp 3

 

Elden 2

 

Elden 3

 

Groene Kamer 3

 

Heumen 2

                                                                                                                                                                                                                                                                           

        

Datum

        

 

 

Uitslag

 

Datum

 

 

 

Uitslag

26 aug

Groene Kamer 3

-

Elden 2

1-7

 

26 aug

de Hoogkamp 3

-

Elden 3

3-5

 

de Laak

-

ALTB 2

2-6

 

 

Heumen 2

-

de Hoge Wick 3

2-6

2 sept

de Laak

-

Elden 2

0-8

 

2 sept

de Hoogkamp 3

-

Heumen 2

5-3

 

ALTB 2

-

Groene Kamer 3

4-4

 

 

de Hoge Wick 3

-

Elden 3

2-6

9 sept

Elden 2

-

ALTB 2

6-2

 

9 sept

Elden 3

-

Heumen 2

5-3

 

de Laak

-

Groene Kamer 3

1-7

 

 

de Hoge Wick 3

-

de Hoogkamp 3

5-3

16 sept

Elden 2

-

Groene Kamer 3

5-3

 

16 sept

Elden 3

-

de Hoogkamp 3

8-0

 

ALTB 2

-

de Laak

5-3

 

 

de Hoge Wick 3

-

Heumen 2

6-2

23 sept

Elden 2

-

de Laak

7-1

 

23 sept

Heumen 2

-

de Hoogkamp 3

3-5

 

Groene Kamer 3

-

ALTB 2

1-7

 

 

Elden 3

-

de Hoge Wick 3

7-1

30 sept

ALTB 2

-

Elden 2

4-4

 

30 sept

Heumen 2

-

Elden 3

4-4

 

Groene Kamer 3

-

de Laak

6-2

 

 

de Hoogkamp 3

-

de Hoge Wick 3

7-1

                                                                                                                                                 

 

 

Groep 9

ALTB 3

 

Elden 4

 

Huissen 2

 

Presikhaaf 5

 

Schaarsbergen 2

 

 

Datum

 

 

 

Uitslag

26 aug

Elden 4

-

ALTB 3

6-2

 

Presikhaaf 5

-

Huissen 2

3-5

 

Vrij

 

Schaarsbergen 2

 

2 sept

ALTB 3

-

Huissen 2

2-6

 

Elden 4

-

Schaarsbergen 2

7-1

 

Vrij

 

Presikhaaf 5

 

9 sept

ALTB 3

-

Schaarsbergen 2

1-7

 

Presikhaaf 5

-

Elden 4

0-8

 

Vrij

 

Huissen 2

 

16 sept

Presikhaaf 5

-

ALTB 3

5-3

 

Huissen 2

-

Schaarsbergen 2

0-8

 

Vrij

 

Elden 4

 

23 sept

Huissen 2

-

Elden 4

3-5

 

Schaarsbergen 2

-

Presikhaaf 5

7-1

 

Vrij

 

ALTB 3

 

30 sept

ALTB 3

-

Elden 4

1-7

 

Huissen 2

-

Presikhaaf 5

7-1

 

Vrij

 

Schaarsbergen 2

 

7 okt

Huissen 2

-

ALTB 3

6-2

 

Schaarsbergen 2

-

Elden 4

1-7

 

                                                                     

                                                              

                                                                                          

                                                                        

Terug  naar  Hoofdblad