Hier kun je ook gelijk zien of je inleg is binnengekomen.

# Naam Plaats Betaald Pnt (Pls)
1Aart (de Feyenoorder) van de Schootbrugge Nunspeet Ja 142 (28)
2Andy Rauskolb Apeldoorn Ja 138 (35)
3Angelina Ernsten Deventer Ja 117 (79)
4Arjan (Arie) Hummel Vaassen Ja 129 (48)
5Arjan (brasem) van Engeland Apeldoorn Ja 125 (56)
6Arjan Bel Vaassen Ja 143 (26)
7Arno Boeve Emst Ja 153 (14)
8Baris (patlak) Akdemir Vaassen Ja 103 (113)
9Ben (klaverjasgek) Zijlstra Vaassen Ja 153 (14)
10Ben van den Berg Vaassen Ja 165 (6)
11Bernadette (Bern) Leeman Emst Ja 163 (9)
12Bert Bel Vaassen Ja 149 (18)
13Cees de Roode Zeewolde Ja 113 (91)
14Chamila Vorderman Terwolde Ja 110 (98)
15Chris (de bolle) Tiemessen Vaassen Ja 142 (28)
16Chris (Tjap-Hoi) Kalle Ermelo Ja 115 (85)
17Chris Knulst Epe Ja 110 (98)
18Chris Tiemessen Vaassen Ja 158 (12)
19Cindy (dreumes) Heermans Zeewolde Ja 112 (93)
20Cor Berg Amsterdam Ja 118 (76)
21Dagmar (Frederikstadt) Sanbrink Heemstede Ja 124 (60)
22De (schudden met die billen) Expeditie PinkRoccade Apeldoorn Ja 98 (116)
23Dineke Berg Vaassen Ja 155 (13)
24Dirk Spin Apeldoorn Ja 121 (72)
25Elga van 't Erve Vaassen Ja 131 (44)
26Elsbeth Meussen Apeldoorn Ja 125 (56)
27Eric Oude Kotte Apeldoorn Ja 110 (98)
28Erik (de schedels) Dreef Apeldoorn Ja 124 (60)
29Erik Petersen 1 Haarlem Ja 112 (93)
30Erik Petersen 2 Haarlem Ja 108 (103)
31Ferry (Di Stefano) Berg Zaandam Ja 177 (2)
32Fred & Jolanda (speurneuzen) Dijkstra Harderwijk Ja 124 (60)
33Ger Konijn Zaandam Ja 145 (23)
34Gerard Dunnink Epe Ja 100 (115)
35Gerda (Gerda Tic) Tichelaar Epe Ja 150 (17)
36Gerdo (booming) Boeve Emst Ja 140 (32)
37Gerrie Langevoort Vaassen Ja 115 (85)
38Gerrit (bluumpie) Tellegen Emst Ja 111 (97)
39Gerrit Kamphuis Epe Ja 118 (76)
40Gerrit Proper Vaassen Ja 95 (118)
41Gert (Fasna Boys) Stegeman Vaassen Ja 184 (1)
42Gert Deelen Elburg Ja 112 (93)
43Gert Oonk Apeldoorn Ja 122 (68)
44Gerwin (TEM) Tellegen Emst Ja 113 (91)
45Guus (Guus Geluk) Groenen 't Harde Ja 120 (73)
46Haci (de goede turk) Akdemir Vaassen Ja 124 (60)
47Haci (super-klaverjasser) Akdemir Vaassen Ja 144 (25)
48Han (toppie) van den Top Vaassen Ja 164 (8)
49Hanneke (Hampie) van Meggelen Vaassen Ja 117 (79)
50Hans Boeve Epe Ja 123 (66)
51Hein Brummel Vaassen Ja 138 (35)
52Henk (het kanon) Boeve Emst Ja 104 (111)
53Henk (Puk) Post Wenum Ja 138 (35)
54Henk (Sander) de Weerd Vaassen Ja 153 (14)
55Henk Casteel Wezep Ja 135 (42)
56Henk Pol Vaassen Ja 143 (26)
57Henk van der Worp Vaassen Ja 109 (102)
58Hennie de Weerd Apeldoorn Ja 128 (50)
59Hennie Niekamp Vaassen Ja 122 (68)
60Henny van Laanen Heerde Ja 134 (43)
61Herman (Raak) Bosch Epe Ja 168 (3)
62Herwin (Roos) Rozendal Emst Ja 107 (106)
63Jaap (bunzing) van Meggelen Vaassen Ja 108 (103)
64Jan (Bep van Klaveren) Rijsdijk Epe Ja 166 (4)
65Jan (Cupfighter) Bijsterbosch Epe Ja 115 (85)
66Jan (en Ankie) van Schoonhoven Epe Ja 107 (106)
67Jan (Jan gas) Maat Emst Ja 138 (35)
68Jan Willem (Anton) de Vries Zutphen Ja 104 (111)
69Jannes Kamphuis Vaassen Ja 138 (35)
70Jersie (Dudek forever) Casteel Zwolle Ja 107 (106)
71Joan (spitze Vios 4) Jonker Vaassen Ja 123 (66)
72John Faber Epe Ja 102 (114)
73Joop (Bud Spencer) Vorderman Terwolde Ja 140 (32)
74Joop vd Burg Apeldoorn Ja 166 (4)
75Jorn Hagen Vaassen Ja 118 (76)
76Jos de Vries Almere Ja 147 (22)
77Kick (PUL) Wilstra Amsterdam Ja 148 (20)
78Laurens van de Steeg Putten Ja 108 (103)
79Liesbeth de Heus Apeldoorn Ja 119 (74)
80Lourens Barmentloo Terwolde Ja 107 (106)
81Marcel ("Kale") Fijn Meppel Ja 145 (23)
82Marco (Mansie) van der Ziel Emst Ja 115 (85)
83Marco (Sjazor) Rozendal Emst Ja 149 (18)
84Margo (dame uit suriname) Boyce Westervoort Ja 148 (20)
85Margreet (de geite) van Raalte Epe Ja 78 (119)
86Marianne (heb ik niet) Van Raalte Epe Ja 124 (60)
87Marijke van Laanen Heerde Ja 114 (90)
88Marla (voetbalspecialiste) Blonk Apeldoorn Ja 125 (56)
89Martijn (Big Daddy) Boekhorst Arnhem Ja 142 (28)
90Martijn Kozijn Vaassen Ja 127 (51)
91Meri (Luckymuts) Berger Amsterdam Ja 130 (47)
92Michel (Bettings) Betting Vaassen Ja 110 (98)
93Miranda Elzenga Epe Ja 126 (55)
94Olaf (Dare Devil) Berg Zaandam Ja 117 (79)
95Olaf (hoefinideze) Berg Zaandam Ja 97 (117)
96Olaf (hoefinidie) Berg Zaandam Ja 161 (10)
97Olav (magician) Sanbrink Amsterdam Ja 116 (82)
98Patrick (Baloo) Heermans Amsterdam Ja 112 (93)
99Patrick (blauwe duivel) van Engeland Apeldoorn Ja 127 (51)
100Patrick (de herder) Heermans Amsterdam Ja 165 (6)
101Patrick (tamme) de Wilde Vaassen Ja 124 (60)
102Patrick Grenzenberg Eerbeek Ja 119 (74)
103Petra (killer) Berger Amsterdam Ja 131 (44)
104Petra Zijlstra Vaassen Ja 159 (11)
105Remko Koster Heemskerk Ja 116 (82)
106René Berg Hoorn NH Ja 122 (68)
107Richard (De verlosser) Dreef Apeldoorn Ja 125 (56)
108Richard (Ricardo) de Weerd Apeldoorn Ja 115 (85)
109Richard Beekman Deventer Ja 137 (41)
110Rob (polderboy) Zijlstra Zeewolde Ja 127 (51)
111Robbie (mr. Feijenoord) Woerden Zwolle Ja 127 (51)
112Robert-Jan (JFK) Robert-Jan Zaandam Ja 131 (44)
113Ronald (Ronaldo) de Man Apeldoorn Ja 142 (28)
114Ronald Scholten Epe Ja 122 (68)
115Roy (Fruffel) van 't Erve Vaassen Ja 139 (34)
116Susan (Bosch i.o.) Lagerweij Epe Ja 106 (110)
117Thea (COOP) Berg Zaandam Ja 138 (35)
118Thomas (karpergek) Berg Hoorn NH Ja 129 (48)
119Tim (Bolle) Post Apeldoorn Ja 116 (82)

Deze pagina is gegenereerd door WorldPool2002 (tm), een addWebContent produkt. Deze pagina valt onder copyright.