DAMZET - stand

 

 

Dammers Uit Oost presenteert voor de zesde maal het spel Damzet

 

 | HET SPEL | SPELREGELS | INSCHRIJVEN | TUSSENSTAND|

 

EINDSTAND 2007 / 2008

 

pos teamnaam deelnemer wp bp
1e Kneeltjes k(n)eus(zen) Cees de Leeuw 21 133
2e Dc Oerterp 2 Gerben de Wit 20 132
3e Tien kleine vegertjes Michiel Kroesbergen 20 131
4e Kezmania! Erik van Kampen 19 131
5e Kiekdoarusunited Bennie Hiddink 19 129
6e Global Lutadores Theo Dijkstra 19 128
7e De Kale Jacob Ben Okken 18 127
8e Oerdegelijk Roel Boomstra 18 126
9e DC Sittard Stephen Lenselink 18 125
10e Kuijfies Niek Kuijvenhoven 18 124
11e DuoBoys 3 Tim Hendriksen 18 124
12e Always blame the manager Wouter Ludwig 18 124
13e Dammen en dijken Sjoerd Richters 18 124
14e Polidis-en Niek Smeitink 17 130
15e Damnation Harrie Richters 17 127
16e De hakkers uut ee Eep van Manen 17 125
17e VVVS Dirk van Schaik jr. 17 125
18e Team Tjeen Tjeerd Harmsma 17 125
19e L'équipe Paulo Paul Richters 17 124
20e De Hakkers    Paul Wijninga 17 123
21e Queenies Team Irene Stegeman 17 122
22e Hansemans Sharks Hans van Dijk 17 122
23e Helmond Sport Jiri Helmond 17 121
24e Eerst denken, dan doen Jannie van Dijk 17 120
25e De Robbies Suzanne Dekker 17 120
26e Not Forgotten Little Pretty Bert Woolschot 17 117
27e Team Kos Jeroen Kos 17 117
28e KFC'71 Sarah Rijgersberg 16 125
29e DVOP Oscar Veltman 16 124
30e Pygmalion Rik Keurentjes 16 123
31e Widgets Best Wiesje Kroesbergen 16 123
32e 2*5 Sterren Alexander Presman 16 122
33e De Trochsetters Hidde Risselada 16 122
34e DVV '99 Henri van Hierden 16 121
35e DC Ruileikels Fabian Snijder 16 121
36e Deurmekaarspul Alexandra Betting 16 120
37e Wieke Prut Bart Stegeman 16 120
38e Valk Alexander Getmanski 16 120
39e Kuilenburgers Rudi Ooms 16 119
40e The Turbo Theo's Top Ten Theo Hendriksen 16 118
41e De Laterale Denkers Klaas van der Laan 16 117
42e Roda JC Bram Verhoef 16 116
43e Aanvallers Nina Hoekman 15 129
44e FcKnudde Jan Terpstra 15 127
45e Damzot Feike Boomstra 15 124
46e Zoja Ron Heusdens 15 123
47e Abosa Jacob de Vries 15 122
48e Yabidooo Rudolf Smedinga 15 122
49e TU-team Martijn Rentmeester 15 121
50e De Gebakjes Martijn van Gortel 15 120
51e DW Paasbos Martijn Vissers 15 119
52e The Chameleons Cees Groen 15 119
53e Schouwen Cor Boot 15 119
54e The Vikings Marcel van der Most 15 118
55e Het beste team ooit Stefan Stolwijk 15 118
56e Ratingrunners Jan Masselink 15 117
57e Grinder Richard Treur 15 117
58e De Brummelschuivers Gerco Brummelman 15 116
59e BEATNT/DSD Michael Westerveld 14 122
60e LuckboxPowerFTW Jasper Daems 14 121
61e The Winners Nick Hoving 14 120
62e MadMaccers Mark van der Spoel 14 119
63e Bornse Boys Michiel Hagreis 14 119
64e Huggme Tom Vissers 14 119
65e Met Stijl Pieter Steijlen 14 118
66e Vibeman Gerbrand Hessing 14 118
67e Wirtov's Winners Erik van de Weerdhof 14 118
68e Jeugd met ervaring Rob de Bruin 14 117
69e The Kings Tim te Slaa 14 117
70e Whatsinaname Mark Klein Kranenbarg 14 117
71e Moeizaam Teun van de Krol 14 117
72e Jan Rap Gep Leeflang 14 117
73e De keuze van de coach Henk Stoop 14 117
74e Theo's Tiental Theo van den Hoek 14 116
75e Superkoeien Mark Deurloo 14 115
76e Damgangsters Jochem Zweerink 13 120
77e T & T René Vos 13 115
78e Op hoop van zegen Dieter van Gortel 13 112
79e Eagles Peter Schuitema 13 111
80e Heen en weer Fred Roedolph 13 111
81e Huizum-Fier Sietse Nagel 13 109
82e De Harde Schijf beweegt zich Eric Sanders 12 117
83e Damhoef Nico Verhoef 12 117
84e De winnaars Kester Brons 12 117
85e The Boss Björn Winkel 12 113
86e Twaalf keer niks Joppe Lemmen 12 113
87e TSB Thijs Spreen Brouwer 12 112
88e De Sprokkelaats Jaap van Galen 12 112
89e Wij Halen De Beker Alex Kruyshoop 12 110
90e Beneden Peil Klaas Veldstra 11 120
91e De stille krachten Evert Hoving 11 118
92e Noord-Bradamt V Anton van Berkel 11 117
93e the Young ones Jaap de Jonge 11 115
94e Tornado Edwin Torn 11 114
95e Samen Sterk Erik Maijenburg 11 113
96e Omega 3 Carlo van den Hurk 11 110
97e Hakker Hans Zondervan 11 109
98e De Karre John Folkers 11 108
99e Michelangelo Luuk Hendriksen 11 107
100e Havendammers Arno Teunissen 11 106
101e Boerboys Wim Boer 10 111
102e De Schijf Rianka Rentmeester 10 110
103e Robbiebobbie Rob Schrooten 10 108
104e Fontys' boys Joeri Hezemans 10 108
105e Tobyhage Toby Hage 10 107
106e AEEHILNST Peter van der Stap 9 109
107e Pom's dammers Ferry Kemperman 9 108
108e Eindsprint Sjuul Verheij 9 105
109e The Revengers Piet Bouma 9 102
110e De Daniels Daniel Boxum 8 107
111e De Palmbomen NG Zainal Palmans 7 109
112e De Schuivers Mark Hees 7 102
113e Vermaak ende vertier… Fons van der Plas 7 102
114e WirWar Hessel van den Hurk 7 100
115e The RA-IO's Alex Boxum 4 91
116e MTB_Reserves Maarten Wichgers 3 92
117e Thebestoftherest Gauke Dirk Nijholt 2 84